Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz? 

1992 Yılından günümüze kadar emlak,inşaat sektöründe aile şirketimiz KOÇ İNŞAAT olarak 2006 yılından itibaren ise KOÇ İNŞAAT ABDURRAHMAN KOÇ İnşaat ve müteahitlik sektöründe geleceğe yönelik yaptığımız çalışmalarla,bir çok referans ürettik,Yeni kurumsal bir kimlikle gelecek yıllara daha etkili kendimizi geliştirerek siz müşterilerimize hizmet etmeyi dustur edinerek.yeni kuruluşumuz ADAKON İNŞAAT bünyesinde sizlere hizmet etmeye devam etme kararı aldık.uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllarca süregelen inşaat gayrimenkul hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık ismimiz ADAKON İNŞAAT olarak siz değerli müşterilerimize  öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.
Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!
Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım.
Kalite Anlayışımız
İnşaat ve gayrimenkul hizmetin tarafımızdan talep edilmesi ile ürünün size teslimine kadar tüm amacımız kaliteyi beklentilerinizin üzerinde tutmaktır. Tüm kalite anlayışını şu şekilde özetleyebiliriz;
Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!

100+

Çalışan Personel

100+

Biten Proje

30+

Yıllık Deneyim

Hızlı, Güvenli ve Ekonomik

Adakon İnşaat Olarak Size Güvenli ve Modern Evler Vaadediyoruz !

Adakon İnşaat, şirket prensibi olarak Hızlı, Güvenli ve Ekonomik bir inşaat süreci gerçekleştirmeyi vizyon olarak edinmiştir. Teknolojinin getirdiği yeniliklerle birlikte modern ve güvenilir konutlar, iş yerleri inşa etmeyi kendimize misyon edindik.

İşimizi En Güncel Şekilde Yapıyoruz !

Teknolojik gelişmeleri takip ederek size yeni yaşam alanları sunuyoruz.

Hızlı, Güvenilir ve Sürdürülebilir Hizmetler
Zamanında Teslimat
En Modern Teknolojiler
En Son Trend Tasarımlar